Anasayfa
Orkideler
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

Orkideler - Orkide Siparişi

Özel günlerde sevdiklerinize hangi çiçeği göndereceğiniz konusunda kararsız kalırsanız rotanızı gönül rahatlığı ile orkidelere çevirebilirsiniz. Çünkü orkideler büyüleyen güzellikleri ve eşsiz duruşu ile her durumda gönderime uygun bir çiçek olma özelliğini taşıyor. Kütahya’nın yerel çiçekçisi olan firmamız sizlere özenle yetiştirilmiş en güzel orkide çeşitlerini sunuyor.

Bakımı son derece kolay olan ve yaşam alanlarında dekoratif açıdan da sıklıkla tercih edilen orkideler uzun sap bölümleri ve sıra dışı yaprak görünümleri ile ön plana çıkıyor. Bu özel çiçekleri bebek sahibi olan yakınlarınıza tebrik etmek için gönderebilirsiniz. Kaza atlatan ya da hastalanan sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi iletmenin en şık yollarından biri de orkide göndermeniz olacak.

Özenle Yetiştirdiğimiz Orkideler Burada

Terfi alan iş arkadaşınızı tebrik etmek, sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak ya da eşinize şık bir sürpriz yapmak için de orkide gönderebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz koleksiyonumuz içerisinde yer alan tüm orkideleri büyük bir itina ile yetiştiriyoruz. Bakımları yapılmış bir şekilde Kütahya’nın dilediğiniz tüm adreslerine teslimatı gerçekleştirebiliriz.

Fuşya, pembe, beyaz, mavi gibi farklı renklerde orkide siparişi için Kütahya’nın yerel çiçekçisi olan firmamızı seçebilirsiniz. Aynı zamanda orkideleri farklı çiçek türleri ile buluşturuyor ve ortaya muazzam bir şıklık çıkmasını da sağlıyoruz. Orkide ile hazırladığımız aranjmanları inceleyebilir ve sevdiklerinize bu şık aranjmanları da gönderebilirsiniz. Aynı zamanda kendiniz için de bu özel çiçeklerden mutlaka temin edin. ,

Orkideler Her Durumda Gönderime Uygun Çiçeklerdir

Yaşam alanlarınızı orkidenin eşsiz duruşu ile taçlandırabilirsiniz. Erkeklere hangi çiçeğin gönderilebileceği konusunda aklınız karıştığında da hiç tereddüt etmeden orkide çiçeklerini tercih edebilirsiniz. Çünkü bu çiçekler erkeklere gönderim için de son derece uygundur. İncelediğiniz bu koleksiyonda hem tek dal hem de çift dal orkideler yer alıyor. Kütahya’nın her semtinden sipariş kabul ediyoruz. Dilediğiniz orkide için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz çiçek çok kısa bir süre içerisinde belirttiğiniz adrese ulaşıyor. Aynı zamanda banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme gibi cazip ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Uygun fiyatlardan faydalanarak hemen şimdi siparişinizi bize iletin.