Anasayfa
İndirimli Ürünler
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

İndirimli Ürünler

Kütahya Çiçekçi olarak sizlere en taze çiçekleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Aynı zamanda yılın çeşitli dönemlerinde özel indirimler uyguluyor ve çiçeklerin büyülü güzelliğinden hiç kimsenin mahrum kalmamasını arzuluyoruz. İndirime giren çiçeklerimizi bu koleksiyonumuzda inceleyebilirsiniz. Özel günlerde ya da sıradan bir günde tercih edebileceğiniz en özel aranjmanlar için en uygun fiyatlarla ödeme yapmanın keyfini hemen yaşayabilirsiniz.

Kırmızı Gül Aranjmanlarında Özel İndirim Avantajı

Sevgilinize ya da eşinize çiçek göndermek için özel günleri beklemeyin. Koleksiyonumuz içerisinde mutlaka kırmızı güllerle dizayn edilen aranjmanları da eklemeye özen gösteriyoruz. Bu muazzam aranjmanlarda en taze çiçekler kullanıldığı için uzun süre diri ve taze görünümlerini koruyabiliyorlar. Elbette bu şık aranjmanlar farklı süslemeler ile çok daha göz alıcı bir duruş kazanıyor.

Kütahya’nın her semtinden sipariş verebilir ve indirimli kırmızı gül aranjmanlarının Kütahya’nın dilediğiniz adresine teslimatını yapmamızı sağlayabilirsiniz. Kırmızı güller ve cipsolar ile dizayn edilen göz alıcı aranjmanlar evlere ya da işyerlerine gönderilebilir. Sevgililer günü, anneler günü, evlilik ya da nişan yıldönümü gibi özel günlerinizi güllerin büyüleyen güzelliği ile taçlandırın!

En Özel Çiçek Aranjmanları İndirimli Ürünler Koleksiyonumuzda

Koleksiyonumuz içerisinde saksı kullanarak dizayn edilen tasarımlar da yer alıyor. Dilerseniz buket formunda hazırlanan ve bir kucak dolusu çiçek içeren aranjmanlara da yönelebilirsiniz. Çiçekler sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye dönüşüyor. Onları bu özel çiçek aranjmanları ile mutlu etmek için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak. Çünkü koleksiyonumuzda % 50’ye varabilen oranlarda indirim uyguladığımız pek çok tasarım mevcut.

Bebek sahibi olan yakınlarınıza gönderebileceğiniz özel aranjmanlar, işyeri açılış çiçekleri, babalar günü çiçekleri, geçmiş olsun çiçekleri ve daha pek çok duruma uygun bir görünüm kazandırdığımız aranjmanlara sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kütahya’nın yerel çiçekçisi olan sitemiz üzerinden sipariş vermek çok kolay. Çiçeğinizi seçin, mesajınızı iletin ve siparişinizi tamamlayın.

Hızlı teslimat ilkemiz Kütahya’nın tüm semtleri için geçerlidir. Seçtiğiniz çiçeği çok kısa bir süre içerisinde, özenle koruyarak sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Artık hiç kimse çiçeklere uzaktan bakmayacak. Herkesin yaşam alanları çiçeklerle donatılacak!