Anasayfa
Cenaze Çelenkleri
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

Cenaze Çelenkleri

Vefat eden yakınlarınıza son görevinizi yerine getirirken onları sonsuzluğa çiçekler eşliğinde uğurlamak istersiniz. Bu acılı günde sevdiklerinizi hak ettikleri gibi sonsuzluğa uğurlamanızı sağlayacak cenaze çelenkleri çeşitlerini sizlere bu sayfada sunuyoruz. Cenaze törenlerinin düzenlendiği adreslere veya cenaze namazının kılınacağı camiye teslimat yapıyor, Kütahya’nın tüm semtlerinden sipariş kabul ediyoruz.

Cenaze çelenkleri için en taze çiçekleri kullanıyor ve çelengin uzun süre diri ve canlı görünümünü korumasını sağlıyoruz. Gerbela, papatya, gül gibi pek çok farklı çiçek çeşidi ile hazırladığımız çelenk çeşitleri arasında XL boyda dizayn ettiğimiz ve son derece gösterişli bir forma sahip olan aranjmanlar da bulunuyor. Siyah şerit üzerine şahıs ismi ya da firma adını yazarak teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Her Boyda Cenaze Çelenkleri İçin Hemen Siparişinizi Tamamlayın

Koleksiyonumuz içerisinde ekonomik boy, XS, double boy, XXL boy gibi farklı ebat seçenekleri yer alıyor. Hem bütçenize hem de gönderim yapacağınız adrese göre boy seçimi yapabilirsiniz. Aynı zamanda en taze ve en güzel karanfilleri kullanarak hazırladığımız çelenk çeşitlerine de mutlaka göz atmalısınız. Cenazelerde en çok tercih edilen çiçek türü olan karanfiller, özel dizayn eşliğinde şık bir çelenk modeli hazırlamamızı sağlıyor. Muhteşem kokusu ile dikkat çeken karanfilli cenaze çelenkleri için de uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

Çelenkler hem şahıslar hem de firmalar için bir prestij göstergesidir. Seçtiğiniz tasarımın yoğun bir çiçek görünümüne sahip olması ve aynı zamanda diri, taze çiçeklerle hazırlanmış olması gerekiyor. Siz de prestijinize uygun bir çelenk gönderimi için Kütahya Çiçekçi adresinden hemen siparişinizi verebilirsiniz. Saygınlığınıza uygun görünümde çelenkler için size sadece bir tık kadar yakınız.

Kütahya Cenaze Çelenk Siparişi İçin Buradayız!

Üzüntünüzü yansıtan ve cenazesi olan aile için de duygularınıza tercüman olacak çelenk çeşitleri için uygun fiyat sunuyoruz. En cazip fiyatlar ve banka havalesi, kredi kartı ile ödeme gibi çeşitli ödeme seçeneklerinden faydalanarak siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. Firmamız “hızlı teslimat” ilkesi uygulamaktadır. Siparişleriniz hızla Kütahya’nın dilediğiniz adresine teslim edilir. Daha fazla bilgi almak ve özel isteklerinizi iletmek için bizi hemen arayabilirsiniz.