Anasayfa
Ferforjeler
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

Ferforje Çiçek Siparişi

Sevdiklerinizin en mutlu günlerini şık bir ferforje ile taçlandırmak için koleksiyonumuza göz atabilirsiniz. Tamamını en taze çiçekleri kullanarak hazırlıyoruz ve yoğun çiçek görünümü ile muazzam bir şıklık sergilemelerini sağlıyoruz. Düğün ve nişan törenleri, özel davetler, kokteyller, açılışlar kısacası tüm etkinlik ve kutlamalar için gönderime uygun olan ferforje tasarımları için Kütahya’nın tüm semtlerine teslimat yapıyoruz.

Estetik açıdan muazzam bir görünüm sergileyen ferforje modelleri katılamadığınız davetler için de gönderime uygun. Üzerine şahıs ya da firma adı yazarak da teslimat yapabiliyoruz. Çelenk gönderemediğiniz adreslere ya da çelengin uygun olmadığı durumlarda da tercihinizi bu özel tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Mevsimin en güzel ve en taze çiçekleri ile donattığımız ferforjeler Kütahya’nın her semtine ulaştırılabiliyor.

Taze Mevsim Çiçekleri ile Hazırlanan Ferforjeler

Bu şık ve özel tasarımlar arasında mevsim çiçeklerinin bir arada kullanıldığı ve farklı renklerde aranjmanlar da yer alıyor. Beyaz ve mavi ya da beyaz ve pembe gibi iki ya da üç farklı rengin bir arada kullanıldığı ferforje tasarımları için de en doğru adrestesiniz. Lilyum, papatya, gül, gerbela gibi pek çok çiçek ferforje modellerine hayat veriyor. Mevsimin en güzel yeşillikleri ile süsleyerek bu özel tasarımlara eşsiz bir görünüm kazandırıyoruz.

Prestijinize uygun bir ferforje modeli seçmek için Kütahya’nın yerel çiçekçisi olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Ferforjeler Kütahya’da hazırlandığı için çiçekler solmadan ve diri görünümün kaybetmeden hemen teslimat gerçekleştiriliyor. Bu sayede seçtiğiniz tasarım uzun süre canlı ve diri görünümünü koruyor. Dökümlü bir görünüm sunan ve özel çiçeklerle hazırladığımız tasarımlara da yönelebilirsiniz.

Güllerle Hazırlanan Ferforje Tasarımları Burada!

Beyaz ya da pembe gibi sadece tek bir rengin hakim olduğu ferforjeler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Kırmızı ya da beyaz güllerle hazırlanan ferforjeler de düğün ya da nişan gibi özel günlerde son derece ideal bir seçim olabilir. Davet aldığınız halde katılamadığınız düğün ev nişan organizasyonları için sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde sunduğumuz ferforje modellerine yönelebilirsiniz. Kütahya’nın yerel çiçekçisi olan firmamız sizler en özel ferforjeler için sipariş verme şansını sunuyor.