Anasayfa
Çelenkler (Düğün-Açılış)
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme

Düğün - Açılış Çelenkleri

Düğün ve açılışların olmazsa olmazlarından biri haline gelen çelenkler gönderen kişi için bir prestij göstergesidir. Bu nedenle seçtiğiniz çelenk modelinin estetik açıdan da şık bir görünüme sahip olması gerekir. Beklentilerinizi her açıdan karşılayan ve tümünü itina ile hazırladığımız çelenk modelleri için Kütahya’nın yerel çiçekçisi olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Özel Günlere Uygun Özel Çelenk Aranjmanları

Tek renk, iki ya da üç renkli olarak hazırlanabilen çelenk modelleri düğünlere, açılışlara, davetlere, kokteyllere, özel kutlamalara, nişan törenlerine gönderim için son derece uygun. Çelenkleri en taze ve diri görünen çiçekler ile hazırladığımız için saatlerce solmadan canlı görünümlerini koruyabiliyorlar. Üzerine eklediğimiz şeride şahız ya da firma adı yazarak da teslimat yapıyoruz.

Çift göbekli olarak dizayn edilen çelenkler son derece gösterişli bir duruş sergiliyor. Özellikle işyeri açılışları için son derece ideal olan bu özel çelenk tasarımlarında dilediğiniz çiçek türlerini kullanabilirsiniz. Tek renk olarak ya da farklı renklerde çiçeklerle hazırlanabilen çelenkler arasında kalp şekli kazandırdığımız tasarımlar da bulunuyor. Düğün ve nişan gibi organizasyonlar için tercihinizi bu özel ve romantik çelenk modelinden yana yapabilirsiniz.

En Gösterişli Çelenk Modelleri İçin Kütahya Çiçekçi

Çift göbek çelenk modelleri de prestijinize uygun bir duruş sergiliyor. Mevsime uygun yeşillikler ile süsleyerek çok daha gösterişli bir görünüm kazanmasını sağladığımız çelenk modelleri için de siparişinizi hemen iletebilirsiniz. Sıra dışı ve çok sayıda çelenk arasından sıyrılarak daha fazla dikkat çekecek olan yıldız şeklindeki çelenk modelleri de göz atmanız için hazır bekliyor. Farklı renklerde ya da farklı türlerde çiçek çeşitleri ile hazırlanan bu özel çelenkler için son derece makul bir fiyat sunmayı ihmal etmedik. Makul fiyat politikamızdan siz de faydalanın!

Gül, cinya, papatya, gerbela, lale ve daha pek çok farklı çiçek türü kullanılarak hazırlanan çelenk modelleri için Kütahya’nın tüm semtlerinden sipariş kabul ediyor ve kentin tüm adreslerine teslimat yapıyoruz. Hızlı teslimat ilkemiz kapsamında tüm siparişleri hızla ulaştırıyoruz. Banka havalesi ya da kredi kartı gibi çeşitli ödeme kolaylıklarından faydalanarak hemen şimdi prestijinize uygun bir çelenk için siparişinizi bize ulaştırın!