Anasayfa
Cam Vozada Güller
Ekstra Ürünler
Gönderim Bilgileri
Ödeme
666₺ 499₺ +KDV 12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
355₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
165₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
299₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
425₺ 325₺ +KDV 12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
480₺ 355₺ +KDV 12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
400₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
265₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
275₺ 240₺ +KDV 12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
455₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder
505₺ +KDV
12 Taksit İmkanı
Kütahya'ya Gönder

Cam Vozada Güller

Eşsiz güzellikleri ile en çok gönderimi yapılan çiçeklerin başında gül geliyor. Renklerine göre anlamları da değişebilen güllerle birbirinden şık aranjmanlar hazırladık ve sizlere bu özel koleksiyonumuzu gururla sunuyoruz. Cam vazoda güller camın şıklığı ile buluşarak çok daha estetik bir görünüm kazanıyor. Elbette koleksiyonumuz içerisinde sadece kırmızı gülleri kullanarak hazırladığımız aranjmanlar da yer alıyor.

Sevgililer günü, yıldönümleri ya da sevgilinizin veya eşinizin doğrum günü gibi özel günlerde tercihinizi bu özel tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Aşkın ve sadakatin simgesi olan kırmızı güllerle hazırlanan muazzam aranjmanlar romantik duruşu ile duygularınıza sizin adınıza tercüman olabilir. Dilerseniz farklı renklerde güllerle hazırlanan ve şık bir cam vazo ile güzelliği taçlandırılan modellere de yönelebilirsiniz.

Rengarenk Güller Kocaman Bir Gülümsemeye Dönüşsün!

Tüm aranjmanları itina ile hazırlıyor ve estetik açıdan göz dolduran bir görünüm almalarını sağlıyoruz. Sevgi ile dizayn ettiğimiz aranjmanlar arasında rengarenk güller de bulunuyor. Arkadaşlarınıza ve dostlarınıza gönderim için son derece ideal olan renkli gül aranjmanları tüm sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye neden olabilir.  Bu şık tasarımlar sevgiliniz ve eşinizi mutlu etmeniz için de idealdir.

Sadece beyaz güller ya da pembe güllerle hazırlanan tasarımlar da kırmızı güle alternatif arayanların imdadına yetişiyor. Başlı başına bir şıklık sergileyen vazoda gül aranjmanlarına papatyaların eşlik ettiği modeller büyük ilgi görüyor. Papatya ve güllerin buluşmasından doğan bu görsel şölene siz de tanıklık edebilirsiniz. Sevdikleriniz için tercihinizi bu özel aranjmanlardan yana kullanabilirsiniz. Şık bir kutu içerisinde dizayn edilen ve sevdiğiniz kişinin baş harfinin çiçeklerle yazıldığı tasarımlar romantik görünümleri ile tüm kalpleri ısıtıyor. Bu özel tasarımlara göz atmayı sakın unutmayın.

En Şık Gül Aranjmanları İçin Kütahya Çiçek!

En şık gül aranjmanları için Kütahya’nın tüm semtlerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm semtlere teslimat yapıyoruz ve hızlı teslimat ilkemiz kapsamında çiçeğinizi büyük bir özenle koruyarak sahibine ulaştırıyoruz. Uygun fiyatlara eşlik eden cazip ödeme seçeneklerimiz arasında banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme de bulunuyor. Siz yeter ki sevdiklerinizi mutlu etmek isteyin. Biz en güzel aranjmanlarımız ile bu mutluluğa aracılık etmeye hazırız!